Schody

Rynek wyznacza aktualnie określone standardy w zakresie jakości jaki powinna zapewniać stolarka budowlana. Aby sprostać wysokim wymaganiom, w pełni wykorzystujemy możliwości dzisiejszej techniki - oprogramowanie Compas CAD 10 oraz sterowane numerycznie centrum obróbcze. Profesjonalna stolarka budowlana to nie tylko nasza praca ale również jedna z największych pasji. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, specjalizujący się w projektowaniu i produkcji schodów drewnianych. Dzięki połączeniu znakomitego przygotowania teoretycznego z doświadczeniem praktycznym, jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nietypowe zamówienia na schody naszych Klientów na terenie całej Polski i Europy.

Doradzamy, projektujemy wykonujemy doskonałej jakości schody drewniane, a nasi pracownicy montują dla Państwa gotowy produkt. Zapewniamy tym samym solidność i precyzję wykończenia, gwarantując najwyższą jakość i niepowtarzalny styl. Projektując schody pamiętamy również o bezpieczeństwie i wygodzie naszych Klientów.

Wybierając schody drewniane proponowane przez naszą firmę, decydujecie się Państwo na najwyższy standard jakości.

Poznań, Wrocław, Warszawa - nasze schody zostały docenione na terenie całej Polski, a także Europy. Dołącz do grupy zadowolonych klientów.