• 1

Osiedle Klonowe

inwestycja w realizacji

Osiedle położone jest w Wilkowicach pod Lesznem (zjazd z ul. Mórkowskiej), w odległości kilku kilometrów od Leszna i Lipna. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne i pola uprawne. Okolica gwarantuje ciszę i spokój oraz jednoczesną bliskość miasta i terenów niezabudowanych. Takie umiejscowienie stanowi idealny balans dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku i ciasnej zabudowy, a nie chcących rezygnować z zalet podmiejskiego życia.

 

Na osiedlu powstaną 22 domy dwulokalowe, czyli 44 lokale mieszkalne o metrażach od 73 m2 do 94,5 m2. Każdy składać się będzie z parteru i poddasza użytkowego, zaprojektowanych tak, aby ich przyszli Mieszkańcy mogli jak najlepiej dopasować je do własnych potrzeb – można np.: 

  • - zaaranżować parter z kuchnią zamkniętą lub otwartą na salon,
  • - zamienić kuchnię na dodatkowy pokój, a przy salonie wygospodarować aneks kuchenny,
  • - na poddaszu wydzielić swobodnie dwie lub trzy sypialnie.

Każdy z domów posiadać będzie ponadto: miejsce postojowe, miejsce na kominek oraz własny, duży ogród.

Osiedle Klonowe wyróżniać będzie niezwykle ciekawa, nowoczesna i elegancka architektura – białą elewację uszlachetnią wstawki z jasnego drewna i dopasowana do nich kolorystyka okien, a dachy pokryje srebrnoszara blacha dachowa. Budynki zaprojektowano asymetrycznie, podkreślając ich indywidualny, osobny charakter, dzięki czemu poszczególne lokale odróżniają się od siebie bryłą, geometrią dachu i układem okien, a łączą tylko krótką linią wiatrołapu, co dodatkowo gwarantuje zwiększony komfort akustyczny.

 

 

By ułatwić Państwu zakup domu na naszym Osiedlu, zadbaliśmy o to, by inwestycja była bezpieczna, pewna i dostosowana do różnych potrzeb naszych nabywców:

- założyliśmy specjalny mieszkaniowy rachunek powierniczy dla ochrony wpłacanych środków,

- brak obciążeń hipotecznych w księgach wieczystych,

- prawie wszystkie lokale spełniają wymogi programu MdM (za wyjątkiem lokali 94,5 m2),

- każdy dom można kupić w tańszym standardzie podstawowym lub droższym standardzie deweloperskim

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAMIESZKANIA NA OSIEDLU KLONOWYM!